Alu Blachy ryflowane-Duett EN AW-5754, 8 x 1500 x 3000mm
| Numer produktu: | 1201300003 |
| Waga: | 102,6kg |
| Grubość: | 8mm |
| 9,5mm | |
| Szerokość: | 1 500mm |
| Długość: | 3 000mm |
| Norma Europejska: | EN AW-5754 |
| Stop / Gatunek: | Al Mg3 |
| Stop DIN: | Al Mg3 |
| dekoracyjna jakość: | dobry |
| twarde anodowanie: | bardzo dobrze |
| spoina: | dobry |
| Odporność na warunki atmosferyczne: | bardzo dobrze |
| Odporność na wodę morską: | |
| skrawalność: | dość |
| kolor: | żółty |
Informacje dot. produktu "Alu Blachy ryflowane-Duett EN AW-5754"
Blachy w grubościach od 0,5mm do 5mm dostępne we wszystkich formatach i w różnych gatunkach. Dostarczamy blachy bezpośrednio z naszego magazynu. Specjalizujemy się również w sprzedaży blach ryflowanych Duett- und Quintett.