Alu Blachy ryflowane-Duett EN AW-5754 H114, 2.5 x 1500 x 3000mm
| Numer produktu: | 1201000003 |
| Waga: | 33,75kg |
| Grubość: | 2,5mm |
| 4mm | |
| Szerokość: | 1 500mm |
| Długość: | 3 000mm |
| Utwardzenie: | H114 EN 485-1 EN 1386 |
| Norma: | EN 573-3 |
| Norma Europejska: | EN AW-5754 |
| Stop / Gatunek: | Al Mg3 |
| Stop DIN: | Al Mg3 |
| dekoracyjna jakość: | dobry |
| twarde anodowanie: | bardzo dobrze |
| spoina: | dobry |
| Odporność na warunki atmosferyczne: | bardzo dobrze |
| Odporność na wodę morską: | |
| skrawalność: | dość |
| kolor: | żółty |
Informacje dot. produktu "Alu Blachy ryflowane-Duett EN AW-5754 H114"
Blachy w grubościach od 0,5mm do 5mm dostępne we wszystkich formatach i w różnych gatunkach. Dostarczamy blachy bezpośrednio z naszego magazynu. Specjalizujemy się również w sprzedaży blach ryflowanych Duett- und Quintett.