Alu Blachy EN AW-1050A H24, 3 x 1250 x 2500mm
| Numer produktu: | 1400700002 |
| Waga: | 26,156kg |
| Grubość: | 3mm |
| Szerokość: | 1 250mm |
| Długość: | 2 500mm |
| Utwardzenie: | H24 EN EN 485-1,2,4 |
| Norma: | EN 573-3 |
| Norma Europejska: | EN AW-1050A |
| Stop / Gatunek: | Al 99,5 |
| Stop DIN: | Al 99,5 |
| dekoracyjna jakość: | dobry |
| twarde anodowanie: | dobry |
| spoina: | dobry |
| Odporność na warunki atmosferyczne: | dobry |
| Odporność na wodę morską: | zadowalający |
| skrawalność: | dość |
| kolor: | czerwony/ czarny |
Informacje dot. produktu "Alu Blachy EN AW-1050A H24"
Blachy w grubościach od 0,5mm do 5mm dostępne we wszystkich formatach i w różnych gatunkach. Dostarczamy blachy bezpośrednio z naszego magazynu. Specjalizujemy się również w sprzedaży blach ryflowanych Duett- und Quintett.