Alu Blachy EN AW-2017A, 1.5 x 1000 x 2000mm
| Numer produktu: | 1008800001 |
| Waga: | 8,67kg |
| Grubość: | 1,5mm |
| Szerokość: | 1 000mm |
| Długość: | 2 000mm |
| Norma Europejska: | EN AW-2017A |
| Stop / Gatunek: | Al Cu4MgSi(A) |
| Stop DIN: | Al CuMg1 |
| dekoracyjna jakość: | nie nadaje się |
| twarde anodowanie: | dobry |
| spoina: | |
| Odporność na warunki atmosferyczne: | dość |
| Odporność na wodę morską: | zły |
| skrawalność: | dobry |
| kolor: | zielony |
Informacje dot. produktu "Alu Blachy EN AW-2017A"
Blachy w grubościach od 0,5mm do 5mm dostępne we wszystkich formatach i w różnych gatunkach. Dostarczamy blachy bezpośrednio z naszego magazynu. Specjalizujemy się również w sprzedaży blach ryflowanych Duett- und Quintett.