Alu Blachy EN AW-5083 H111, 5 x 1000 x 2000mm
| Numer produktu: | 1004700001 |
| Waga: | 27,6kg |
| Grubość: | 5mm |
| Szerokość: | 1 000mm |
| Długość: | 2 000mm |
| Utwardzenie: | H111 EN 485-1,2,3 |
| Norma: | EN 573-3 |
| Norma Europejska: | EN AW-5083 |
| Stop / Gatunek: | Al Mg4,5Mn0,7 |
| Stop DIN: | Al Mg4,5Mn |
| dekoracyjna jakość: | dość |
| twarde anodowanie: | dobry |
| spoina: | dobry |
| Odporność na warunki atmosferyczne: | bardzo dobrze |
| Odporność na wodę morską: | bardzo dobrze |
| skrawalność: | dość |
| kolor: | brązowy |
Informacje dot. produktu "Alu Blachy EN AW-5083 H111"
Blachy w grubościach od 0,5mm do 5mm dostępne we wszystkich formatach i w różnych gatunkach. Dostarczamy blachy bezpośrednio z naszego magazynu. Specjalizujemy się również w sprzedaży blach ryflowanych Duett- und Quintett.