Alu Blachy EN AW-5754 H111, 1.5 x 1250 x 2500mm
| Numer produktu: | 1003100002 |
| Waga: | 12,938kg |
| Grubość: | 1,5mm |
| Szerokość: | 1 250mm |
| Długość: | 2 500mm |
| Utwardzenie: | H111 EN 485-1,2,4 |
| Norma: | EN 573-3 |
| Norma Europejska: | EN AW-5754 |
| Stop / Gatunek: | Al Mg3 |
| Stop DIN: | Al Mg3 |
| dekoracyjna jakość: | dobry |
| twarde anodowanie: | bardzo dobrze |
| spoina: | dobry |
| Odporność na warunki atmosferyczne: | bardzo dobrze |
| Odporność na wodę morską: | |
| skrawalność: | dość |
| kolor: | żółty |
Informacje dot. produktu "Alu Blachy EN AW-5754 H111"
Blachy w grubościach od 0,5mm do 5mm dostępne we wszystkich formatach i w różnych gatunkach. Dostarczamy blachy bezpośrednio z naszego magazynu. Specjalizujemy się również w sprzedaży blach ryflowanych Duett- und Quintett.