Alu Blachy EN AW-6082 T6, 3 x 1000 x 2000mm
| Numer produktu: | 1005700001 |
| Waga: | 16,74kg |
| Grubość: | 3mm |
| Szerokość: | 1 000mm |
| Długość: | 2 000mm |
| Utwardzenie: | T6 EN 485-1,2,4 |
| Norma: | EN 573-3 |
| Norma Europejska: | EN AW-6082 |
| Stop / Gatunek: | Al Si1MgMn |
| Stop DIN: | Al MgSi1 |
| dekoracyjna jakość: | zadowalający |
| twarde anodowanie: | bardzo dobrze |
| spoina: | dobry |
| Odporność na warunki atmosferyczne: | bardzo dobrze |
| Odporność na wodę morską: | dobry |
| skrawalność: | zadowalający |
| kolor: | niebieski |
Informacje dot. produktu "Alu Blachy EN AW-6082 T6"
Blachy w grubościach od 0,5mm do 5mm dostępne we wszystkich formatach i w różnych gatunkach. Dostarczamy blachy bezpośrednio z naszego magazynu. Specjalizujemy się również w sprzedaży blach ryflowanych Duett- und Quintett.