Alu Blachy EN AW-7020, 3 x 1250 x 2500mm
| Numer produktu: | 1008300002 |
| Waga: | 26,906kg |
| Grubość: | 3mm |
| Szerokość: | 1 250mm |
| Długość: | 2 500mm |
| Norma Europejska: | EN AW-7020 |
| Stop / Gatunek: | Al Zn4,5Mg1 |
| Stop DIN: | Al Zn4,5Mg1 |
| dekoracyjna jakość: | zadowalający |
| twarde anodowanie: | dobry |
| spoina: | dobry |
| Odporność na warunki atmosferyczne: | zadowalający |
| Odporność na wodę morską: | dość |
| kolor: | różowy |
Informacje dot. produktu "Alu Blachy EN AW-7020"
Blachy w grubościach od 0,5mm do 5mm dostępne we wszystkich formatach i w różnych gatunkach. Dostarczamy blachy bezpośrednio z naszego magazynu. Specjalizujemy się również w sprzedaży blach ryflowanych Duett- und Quintett.