Alu Płyty EN AW-1050A H111, 25 x 1520 x 3020mm
| Numer produktu: | 1046500003 |
| Waga: | 321,902kg |
| Grubość: | 25mm |
| Szerokość: | 1 520mm |
| Długość: | 3 020mm |
| Utwardzenie: | H111 EN 485-1,2,3 |
| Norma: | EN 573-3 |
| Norma Europejska: | EN AW-1050A |
| Stop / Gatunek: | Al 99,5 |
| Stop DIN: | Al 99,5 |
| dekoracyjna jakość: | dobry |
| twarde anodowanie: | dobry |
| spoina: | dobry |
| Odporność na warunki atmosferyczne: | dobry |
| Odporność na wodę morską: | zadowalający |
| skrawalność: | dość |
| kolor: | czerwony/ czarny |
Informacje dot. produktu "Alu Płyty EN AW-1050A H111"
Oferujemy szeroki asortyment wysokiej jakości płyt walcowanych lub frezowanych we wszystkich gatunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.
Oprócz formatów standardowych w naszym magazynie znajdą Państwo również blachy w „superformatach” stosowanych do budowy statków czy w przemyśle samochodowym. W naszym Service-Center docinamy na wymiar precyzyjnie i szybko.
Wszystkie nasze płyty są cechowane. Gatunek EN AW-5083 do grubości 50 mm częściowo z WAZ EN 10204-3.1 wg AD 2000 W 6 / 1.