Alu Płyty EN AW-2017A T451, 15 x 1520 x 3020mm
| Numer produktu: | 1033600003 |
| Waga: | 203,125kg |
| Grubość: | 15mm |
| Szerokość: | 1 520mm |
| Długość: | 3 020mm |
| Utwardzenie: | T451 EN 485-1,2,3 |
| Norma: | EN 573-3 |
| Norma Europejska: | EN AW-2017A |
| Stop / Gatunek: | Al Cu4MgSi(A) |
| Stop DIN: | Al CuMg1 |
| dekoracyjna jakość: | nie nadaje się |
| twarde anodowanie: | dobry |
| spoina: | |
| Odporność na warunki atmosferyczne: | dość |
| Odporność na wodę morską: | zły |
| skrawalność: | dobry |
| kolor: | zielony |
Informacje dot. produktu "Alu Płyty EN AW-2017A T451"
Oferujemy szeroki asortyment wysokiej jakości płyt walcowanych lub frezowanych we wszystkich gatunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.
Oprócz formatów standardowych w naszym magazynie znajdą Państwo również blachy w „superformatach” stosowanych do budowy statków czy w przemyśle samochodowym. W naszym Service-Center docinamy na wymiar precyzyjnie i szybko.
Wszystkie nasze płyty są cechowane. Gatunek EN AW-5083 do grubości 50 mm częściowo z WAZ EN 10204-3.1 wg AD 2000 W 6 / 1.