Alu Płyty EN AW-5083 H111, 15 x 1270 x 2520mm
| Numer produktu: | 1025800002 |
| Waga: | 135,137kg |
| Grubość: | 15mm |
| Szerokość: | 1 270mm |
| Długość: | 2 520mm |
| Utwardzenie: | H111 EN 485-1,2,3 |
| Norma: | EN 573-3 |
| Norma Europejska: | EN AW-5083 |
| Stop / Gatunek: | Al Mg4,5Mn0,7 |
| Stop DIN: | Al Mg4,5Mn |
| dekoracyjna jakość: | dość |
| twarde anodowanie: | dobry |
| spoina: | dobry |
| Odporność na warunki atmosferyczne: | bardzo dobrze |
| Odporność na wodę morską: | bardzo dobrze |
| skrawalność: | dość |
| kolor: | brązowy |
Informacje dot. produktu "Alu Płyty EN AW-5083 H111"
Oferujemy szeroki asortyment wysokiej jakości płyt walcowanych lub frezowanych we wszystkich gatunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.
Oprócz formatów standardowych w naszym magazynie znajdą Państwo również blachy w „superformatach” stosowanych do budowy statków czy w przemyśle samochodowym. W naszym Service-Center docinamy na wymiar precyzyjnie i szybko.
Wszystkie nasze płyty są cechowane. Gatunek EN AW-5083 do grubości 50 mm częściowo z WAZ EN 10204-3.1 wg AD 2000 W 6 / 1.