Alu Płyty EN AW-6082 T651, 25 x 1020 x 2020mm
| Numer produktu: | 1010600001 |
| Waga: | 144,486kg |
| Grubość: | 25mm |
| Szerokość: | 1 020mm |
| Długość: | 2 020mm |
| Utwardzenie: | T651 EN 485-1,2,3 |
| Norma: | EN 573-3 |
| Norma Europejska: | EN AW-6082 |
| Stop / Gatunek: | Al Si1MgMn |
| Stop DIN: | Al MgSi1 |
| dekoracyjna jakość: | zadowalający |
| twarde anodowanie: | bardzo dobrze |
| spoina: | dobry |
| Odporność na warunki atmosferyczne: | bardzo dobrze |
| Odporność na wodę morską: | dobry |
| skrawalność: | zadowalający |
| kolor: | niebieski |
Informacje dot. produktu "Alu Płyty EN AW-6082 T651"
Oferujemy szeroki asortyment wysokiej jakości płyt walcowanych lub frezowanych we wszystkich gatunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.
Oprócz formatów standardowych w naszym magazynie znajdą Państwo również blachy w „superformatach” stosowanych do budowy statków czy w przemyśle samochodowym. W naszym Service-Center docinamy na wymiar precyzyjnie i szybko.
Wszystkie nasze płyty są cechowane. Gatunek EN AW-5083 do grubości 50 mm częściowo z WAZ EN 10204-3.1 wg AD 2000 W 6 / 1.