Alu Kwadratowe EN AW 2007, 20 x 20 x 2900mm
| Numer produktu: | 2226500002 |
| Waga: | 3,364kg |
| Szerokość: | 20mm |
| Wysokość: | 20mm |
| Długość: | 2 900mm |
| Norma Europejska: | EN AW-2007 |
| Stop / Gatunek: | Al Cu4PbMgMn |
| Stop DIN: | Al CuMgPb |
| dekoracyjna jakość: | nie nadaje się |
| twarde anodowanie: | zły |
| spoina: | |
| Odporność na warunki atmosferyczne: | zły |
| Odporność na wodę morską: | zły |
| skrawalność: | bardzo dobrze |
| kolor: | czarny |
Informacje dot. produktu "Alu Kwadratowe EN AW 2007"
Oferujemy pręty dla wielu zastosowań:okrągłe, kwadratowe, płaskie, sześciokątne w dziesięciu różnych gatunkach. Stale poszerzamy dostępność różnych wymiarów. Tniemy od średnicy 3 do 850 mm na wskazany wymiar zarówno małe jak i duże ilości.
Krótkie terminy realizacji z dokładną tolerancją nie stanowią dla nas problemu. Dostarczane przez nas pręty są zgodne z europejskimi normami , na życzenie klienta dostarczamy również z certyfikatami EN 10204-3.1.