Alu Kwadratowe EN AW 2007 T4, 90 x 90 x 3000mm
| Numer produktu: | 2228000001 |
| Waga: | 70,47kg |
| Szerokość: | 90mm |
| Wysokość: | 90mm |
| Długość: | 3 000mm |
| Utwardzenie: | T4 EN 755-1,2,4 |
| Norma: | EN 573-3 |
| Norma Europejska: | EN AW-2007 |
| Stop / Gatunek: | Al Cu4PbMgMn |
| Stop DIN: | Al CuMgPb |
| dekoracyjna jakość: | nie nadaje się |
| twarde anodowanie: | zły |
| spoina: | |
| Odporność na warunki atmosferyczne: | zły |
| Odporność na wodę morską: | zły |
| skrawalność: | bardzo dobrze |
| kolor: | czarny |
Informacje dot. produktu "Alu Kwadratowe EN AW 2007 T4"
Oferujemy pręty dla wielu zastosowań:okrągłe, kwadratowe, płaskie, sześciokątne w dziesięciu różnych gatunkach. Stale poszerzamy dostępność różnych wymiarów. Tniemy od średnicy 3 do 850 mm na wskazany wymiar zarówno małe jak i duże ilości.
Krótkie terminy realizacji z dokładną tolerancją nie stanowią dla nas problemu. Dostarczane przez nas pręty są zgodne z europejskimi normami , na życzenie klienta dostarczamy również z certyfikatami EN 10204-3.1.