Alu Kwadratowe EN AW 6026LF, 16 x 16 x 3000mm
| Numer produktu: | 2234900001 |
| Waga: | 2,127kg |
| Szerokość: | 16mm |
| Wysokość: | 16mm |
| Długość: | 3 000mm |
| Norma Europejska: | EN AW-6026LF |
| Stop / Gatunek: | En AW-AlMgSiBi |
| Stop DIN: | - |
| dekoracyjna jakość: | dobry |
| twarde anodowanie: | bardzo dobrze |
| spoina: | dobry |
| Odporność na warunki atmosferyczne: | dobry |
| Odporność na wodę morską: | zadowalający |
Informacje dot. produktu "Alu Kwadratowe EN AW 6026LF"
Oferujemy pręty dla wielu zastosowań:okrągłe, kwadratowe, płaskie, sześciokątne w dziesięciu różnych gatunkach. Stale poszerzamy dostępność różnych wymiarów. Tniemy od średnicy 3 do 850 mm na wskazany wymiar zarówno małe jak i duże ilości.
Krótkie terminy realizacji z dokładną tolerancją nie stanowią dla nas problemu. Dostarczane przez nas pręty są zgodne z europejskimi normami , na życzenie klienta dostarczamy również z certyfikatami EN 10204-3.1.