Alu Kwadratowe EN AW 6060 T66, 35 x 35 x 6000mm
| Numer produktu: | 2224900001 |
| Waga: | 20,212kg |
| Szerokość: | 35mm |
| Wysokość: | 35mm |
| Długość: | 6 000mm |
| Utwardzenie: | T66 EN 755-1,2,4 |
| Norma: | EN 573-3 |
| Norma Europejska: | EN AW-6060 |
| Stop / Gatunek: | Al MgSi |
| Stop DIN: | Al MgSi0,5 |
| dekoracyjna jakość: | bardzo dobrze |
| twarde anodowanie: | bardzo dobrze |
| spoina: | dobry |
| Odporność na warunki atmosferyczne: | bardzo dobrze |
| Odporność na wodę morską: | dobry |
| skrawalność: | zadowalający |
| kolor: | bezbarwny |
Informacje dot. produktu "Alu Kwadratowe EN AW 6060 T66"
Oferujemy pręty dla wielu zastosowań:okrągłe, kwadratowe, płaskie, sześciokątne w dziesięciu różnych gatunkach. Stale poszerzamy dostępność różnych wymiarów. Tniemy od średnicy 3 do 850 mm na wskazany wymiar zarówno małe jak i duże ilości.
Krótkie terminy realizacji z dokładną tolerancją nie stanowią dla nas problemu. Dostarczane przez nas pręty są zgodne z europejskimi normami , na życzenie klienta dostarczamy również z certyfikatami EN 10204-3.1.