Alu Kwadratowe EN AW 6082 T6, 30 x 30 x 3000mm
| Numer produktu: | 2220300001 |
| Waga: | 7,425kg |
| Szerokość: | 30mm |
| Wysokość: | 30mm |
| Długość: | 3 000mm |
| Utwardzenie: | T6 EN 755-1,2,4 |
| Norma: | EN 573-3 |
| Norma Europejska: | EN AW-6082 |
| Stop / Gatunek: | Al Si1MgMn |
| Stop DIN: | Al MgSi1 |
| dekoracyjna jakość: | zadowalający |
| twarde anodowanie: | bardzo dobrze |
| spoina: | dobry |
| Odporność na warunki atmosferyczne: | bardzo dobrze |
| Odporność na wodę morską: | dobry |
| skrawalność: | zadowalający |
| kolor: | niebieski |
Informacje dot. produktu "Alu Kwadratowe EN AW 6082 T6"
Oferujemy pręty dla wielu zastosowań:okrągłe, kwadratowe, płaskie, sześciokątne w dziesięciu różnych gatunkach. Stale poszerzamy dostępność różnych wymiarów. Tniemy od średnicy 3 do 850 mm na wskazany wymiar zarówno małe jak i duże ilości.
Krótkie terminy realizacji z dokładną tolerancją nie stanowią dla nas problemu. Dostarczane przez nas pręty są zgodne z europejskimi normami , na życzenie klienta dostarczamy również z certyfikatami EN 10204-3.1.