Alu Okrągłe EN AW 2017A T4/T451/T4511, 20 x 2900mm
| Numer produktu: | 2030000003 |
| Waga: | 2,596kg |
| Wymiar | 20mm |
| Długość: | 2 900mm |
| Utwardzenie: | T4/T451/T4511 EN 755-1,2,3 |
| Norma: | EN 573-3 |
| Norma Europejska: | EN AW-2017A |
| Stop / Gatunek: | Al Cu4MgSi(A) |
| Stop DIN: | Al CuMg1 |
| dekoracyjna jakość: | nie nadaje się |
| twarde anodowanie: | dobry |
| spoina: | |
| Odporność na warunki atmosferyczne: | dość |
| Odporność na wodę morską: | zły |
| skrawalność: | dobry |
| kolor: | zielony |
Informacje dot. produktu "Alu Okrągłe EN AW 2017A T4/T451/T4511"
Oferujemy pręty dla wielu zastosowań:okrągłe, kwadratowe, płaskie, sześciokątne w dziesięciu różnych gatunkach. Stale poszerzamy dostępność różnych wymiarów. Tniemy od średnicy 3 do 850 mm na wskazany wymiar zarówno małe jak i duże ilości.
Krótkie terminy realizacji z dokładną tolerancją nie stanowią dla nas problemu. Dostarczane przez nas pręty są zgodne z europejskimi normami , na życzenie klienta dostarczamy również z certyfikatami EN 10204-3.1.