Alu Okrągłe EN AW 5083 cast śruba, 360 x 1500mm
| Numer produktu: | 2071900001 |
| Waga: | 413,689kg |
| Wymiar | 360mm |
| Długość: | 1 500mm |
| Utwardzenie: | Gussbolzen |
| Norma: | EN 573-3 |
| Norma Europejska: | EN AW-5083 |
| Stop / Gatunek: | Al Mg4,5Mn0,7 |
| Stop DIN: | Al Mg4,5Mn |
| dekoracyjna jakość: | dość |
| twarde anodowanie: | dobry |
| spoina: | dobry |
| Odporność na warunki atmosferyczne: | bardzo dobrze |
| Odporność na wodę morską: | bardzo dobrze |
| skrawalność: | dość |
| kolor: | brązowy |
Informacje dot. produktu "Alu Okrągłe EN AW 5083 cast śruba"
Oferujemy pręty dla wielu zastosowań:okrągłe, kwadratowe, płaskie, sześciokątne w dziesięciu różnych gatunkach. Stale poszerzamy dostępność różnych wymiarów. Tniemy od średnicy 3 do 850 mm na wskazany wymiar zarówno małe jak i duże ilości.
Krótkie terminy realizacji z dokładną tolerancją nie stanowią dla nas problemu. Dostarczane przez nas pręty są zgodne z europejskimi normami , na życzenie klienta dostarczamy również z certyfikatami EN 10204-3.1.