Alu Okrągłe EN AW 7022 T6/T651/T6511, 20 x 3000mm
| Numer produktu: | 2060000001 |
| Waga: | 2,667kg |
| Wymiar | 20mm |
| Długość: | 3 000mm |
| Utwardzenie: | T6/T651/T6511 EN 755-1,2,3 |
| Norma: | EN 573-3 |
| Norma Europejska: | EN AW-7022 |
| Stop / Gatunek: | Al Zn5Mg3Cu |
| Stop DIN: | Al ZnMgCu0,5 |
| dekoracyjna jakość: | nie nadaje się |
| twarde anodowanie: | dobry |
| spoina: | nie nadaje się |
| Odporność na warunki atmosferyczne: | dość |
| Odporność na wodę morską: | |
| skrawalność: | dobry |
| kolor: | szary |
Informacje dot. produktu "Alu Okrągłe EN AW 7022 T6/T651/T6511"
Oferujemy pręty dla wielu zastosowań:okrągłe, kwadratowe, płaskie, sześciokątne w dziesięciu różnych gatunkach. Stale poszerzamy dostępność różnych wymiarów. Tniemy od średnicy 3 do 850 mm na wskazany wymiar zarówno małe jak i duże ilości.
Krótkie terminy realizacji z dokładną tolerancją nie stanowią dla nas problemu. Dostarczane przez nas pręty są zgodne z europejskimi normami , na życzenie klienta dostarczamy również z certyfikatami EN 10204-3.1.