Alu Okrągłe EN AW 7075 tłoczony, 250 x 3000mm
| Numer produktu: | 2013500001 |
| Waga: | 419,618kg |
| Wymiar | 250mm |
| Długość: | 3 000mm |
| Utwardzenie: | gepresst |
| Norma: | EN 573-3 |
| Norma Europejska: | EN AW-7075 |
| Stop / Gatunek: | Al Zn5,5MgCu |
| Stop DIN: | Al ZnMgCu1,5 |
| dekoracyjna jakość: | nie nadaje się |
| twarde anodowanie: | dobry |
| spoina: | nie nadaje się |
| Odporność na warunki atmosferyczne: | dość |
| Odporność na wodę morską: | dość |
| skrawalność: | dobry |
| kolor: | fioletowy |
Informacje dot. produktu "Alu Okrągłe EN AW 7075 tłoczony"
Oferujemy pręty dla wielu zastosowań:okrągłe, kwadratowe, płaskie, sześciokątne w dziesięciu różnych gatunkach. Stale poszerzamy dostępność różnych wymiarów. Tniemy od średnicy 3 do 850 mm na wskazany wymiar zarówno małe jak i duże ilości.
Krótkie terminy realizacji z dokładną tolerancją nie stanowią dla nas problemu. Dostarczane przez nas pręty są zgodne z europejskimi normami , na życzenie klienta dostarczamy również z certyfikatami EN 10204-3.1.