Alu Płaskie EN AW-2007, 70 x 60 x 3000mm
| Numer produktu: | 2509200001 |
| Waga: | 36,54kg |
| Szerokość: | 70mm |
| Grubość: | 60mm |
| Długość: | 3 000mm |
| Norma Europejska: | EN AW-2007 |
| Stop / Gatunek: | Al Cu4PbMgMn |
| Stop DIN: | Al CuMgPb |
| dekoracyjna jakość: | nie nadaje się |
| twarde anodowanie: | zły |
| spoina: | |
| Odporność na warunki atmosferyczne: | zły |
| Odporność na wodę morską: | zły |
| skrawalność: | bardzo dobrze |
| kolor: | czarny |
Informacje dot. produktu "Alu Płaskie EN AW-2007"
Oferujemy pręty dla wielu zastosowań:okrągłe, kwadratowe, płaskie, sześciokątne w dziesięciu różnych gatunkach. Stale poszerzamy dostępność różnych wymiarów. Tniemy od średnicy 3 do 850 mm na wskazany wymiar zarówno małe jak i duże ilości.
Krótkie terminy realizacji z dokładną tolerancją nie stanowią dla nas problemu. Dostarczane przez nas pręty są zgodne z europejskimi normami , na życzenie klienta dostarczamy również z certyfikatami EN 10204-3.1.