Alu Płaskie EN AW 6026LF, 40 x 6 x 3000mm
| Numer produktu: | 3087300001 |
| Waga: | 1,994kg |
| Szerokość: | 40mm |
| Grubość: | 6mm |
| Długość: | 3 000mm |
| Norma Europejska: | EN AW-6026LF |
| Stop / Gatunek: | En AW-AlMgSiBi |
| Stop DIN: | - |
| dekoracyjna jakość: | dobry |
| twarde anodowanie: | bardzo dobrze |
| spoina: | dobry |
| Odporność na warunki atmosferyczne: | dobry |
| Odporność na wodę morską: | zadowalający |
Informacje dot. produktu "Alu Płaskie EN AW 6026LF"
Oferujemy pręty dla wielu zastosowań:okrągłe, kwadratowe, płaskie, sześciokątne w dziesięciu różnych gatunkach. Stale poszerzamy dostępność różnych wymiarów. Tniemy od średnicy 3 do 850 mm na wskazany wymiar zarówno małe jak i duże ilości.
Krótkie terminy realizacji z dokładną tolerancją nie stanowią dla nas problemu. Dostarczane przez nas pręty są zgodne z europejskimi normami , na życzenie klienta dostarczamy również z certyfikatami EN 10204-3.1.