Alu Płaskie EN AW 6060, 60 x 6 x 2945mm
| Numer produktu: | 3008700014 |
| Waga: | 2,916kg |
| Szerokość: | 60mm |
| Grubość: | 6mm |
| Długość: | 2 945mm |
| Norma Europejska: | EN AW-6060 |
| Stop / Gatunek: | Al MgSi |
| Stop DIN: | Al MgSi0,5 |
| dekoracyjna jakość: | bardzo dobrze |
| twarde anodowanie: | bardzo dobrze |
| spoina: | dobry |
| Odporność na warunki atmosferyczne: | bardzo dobrze |
| Odporność na wodę morską: | dobry |
| skrawalność: | zadowalający |
| kolor: | bezbarwny |
Informacje dot. produktu "Alu Płaskie EN AW 6060"
Oferujemy pręty dla wielu zastosowań:okrągłe, kwadratowe, płaskie, sześciokątne w dziesięciu różnych gatunkach. Stale poszerzamy dostępność różnych wymiarów. Tniemy od średnicy 3 do 850 mm na wskazany wymiar zarówno małe jak i duże ilości.
Krótkie terminy realizacji z dokładną tolerancją nie stanowią dla nas problemu. Dostarczane przez nas pręty są zgodne z europejskimi normami , na życzenie klienta dostarczamy również z certyfikatami EN 10204-3.1.