Alu U-Profile EN AW 6060 T66, 30 x 30 x 3 x 6000mm
| Numer produktu: | 3151800001 |
| Waga: | 4,158kg |
| Szerokość: | 30mm |
| Wysokość: | 30mm |
| Grubość: | 3mm |
| Długość: | 6 000mm |
| Utwardzenie: | T66 EN 755-1,2,9 |
| Norma: | EN 573-3 |
| Norma Europejska: | EN AW-6060 |
| Stop / Gatunek: | Al MgSi |
| Stop DIN: | Al MgSi0,5 |
| dekoracyjna jakość: | bardzo dobrze |
| twarde anodowanie: | bardzo dobrze |
| spoina: | dobry |
| Odporność na warunki atmosferyczne: | bardzo dobrze |
| Odporność na wodę morską: | dobry |
| skrawalność: | zadowalający |
| kolor: | bezbarwny |
Informacje dot. produktu "Alu U-Profile EN AW 6060 T66"
W ofercie posiadamy szeroki wybór profili. Oprócz profili w standardowym gatunku EN AW-6060, oferujemy również w gatunkach (EN AW -6082, EN AW -5083 und EN AW -5754). Stale poszerzamy nasz program dostępnych wymiarów i gatunków. Wymiary, które nie znajdują się w naszym programie magazynowym możemy w miarę naszych możliwości dla Państwa zamówić.
Wykonujemy usługi obróbki i cięcia profili. Gatunki odporne na korozję wody morskiej na życzenie dostarczamy z certyfikatami EN 10204-3.1 ,również EN AW -6082 z (GL, LR EMEA, DNV itp.)