Mosiądz Blachy CW508L, 1.5 x 1250 x 2500mm
| Numer produktu: | 1651100001 |
| Waga: | 40,031kg |
| Grubość: | 1,5mm |
| Szerokość: | 1 250mm |
| Długość: | 2 500mm |
| Norma Europejska: | CW508L |
| Stop / Gatunek: | CuZn37 |
| Stop DIN: | Ms63 |
| skrawalność: | zadowalający |
| stampaggio a caldo: | dobry |
| na zimno: | bardzo dobrze |
| polerowanie mechaniczne: | bardzo dobrze |
| elektryzować: | bardzo dobrze |
| dip cynowania: | bardzo dobrze |
Informacje dot. produktu "Mosiądz Blachy CW508L"
Mogą Państwo u nas zamówić blachy i płyty miedziane o różnych grubościach, formatach i gatunkach.