Mosiądz Blachy CW508L R350, 6 x 1000 x 2000mm
| Numer produktu: | 1157400002 |
| Waga: | 102,48kg |
| Grubość: | 6mm |
| Szerokość: | 1 000mm |
| Długość: | 2 000mm |
| Utwardzenie: | R350 |
| Norma: | EN 1652 |
| Norma Europejska: | CW508L |
| Stop / Gatunek: | CuZn37 |
| Stop DIN: | Ms63 |
| skrawalność: | zadowalający |
| stampaggio a caldo: | dobry |
| na zimno: | bardzo dobrze |
| polerowanie mechaniczne: | bardzo dobrze |
| elektryzować: | bardzo dobrze |
| dip cynowania: | bardzo dobrze |
Informacje dot. produktu "Mosiądz Blachy CW508L R350"
Mogą Państwo u nas zamówić blachy i płyty miedziane o różnych grubościach, formatach i gatunkach.