Mosiądz Blachy CW612N R490, 4 x 600 x 2000mm
| Numer produktu: | 1159100001 |
| Waga: | 41,136kg |
| Grubość: | 4mm |
| Szerokość: | 600mm |
| Długość: | 2 000mm |
| Utwardzenie: | R490 |
| Norma: | EN 1652 |
| Norma Europejska: | CW612N |
| Stop / Gatunek: | CuZn39Pb2 |
| Stop DIN: | Ms58 |
| skrawalność: | bardzo dobrze |
| stampaggio a caldo: | bardzo dobrze |
| na zimno: | nie nadaje się |
| polerowanie mechaniczne: | dobry |
| elektryzować: | bardzo dobrze |
| dip cynowania: | bardzo dobrze |
Informacje dot. produktu "Mosiądz Blachy CW612N R490"
Mogą Państwo u nas zamówić blachy i płyty miedziane o różnych grubościach, formatach i gatunkach.