Mosiądz Płyty CW612N Jak walcowane, 20 x 1020 x 3020mm
| Numer produktu: | 1150100001 |
| Waga: | 561,865kg |
| Grubość: | 20mm |
| Szerokość: | 1 020mm |
| Długość: | 3 020mm |
| Utwardzenie: | walzhart EN 1652 |
| Norma Europejska: | CW612N |
| Stop / Gatunek: | CuZn39Pb2 |
| Stop DIN: | Ms58 |
| skrawalność: | bardzo dobrze |
| stampaggio a caldo: | bardzo dobrze |
| na zimno: | nie nadaje się |
| polerowanie mechaniczne: | dobry |
| elektryzować: | bardzo dobrze |
| dip cynowania: | bardzo dobrze |
Informacje dot. produktu "Mosiądz Płyty CW612N Jak walcowane"
Mogą Państwo u nas zamówić blachy i płyty miedziane o różnych grubościach, formatach i gatunkach.