Mosiądz Flach CW614N M sporządzony, 15 x 6 x 3000mm
| Numer produktu: | 3051300001 |
| Waga: | 2,295kg |
| Szerokość: | 15mm |
| Grubość: | 6mm |
| Długość: | 3 000mm |
| Utwardzenie: | M gezogen |
| Norma Europejska: | CW614N |
| Stop / Gatunek: | CuZn39Pb3 |
| Stop DIN: | Ms58 |
| skrawalność: | bardzo dobrze |
| stampaggio a caldo: | bardzo dobrze |
| na zimno: | nie nadaje się |
| polerowanie mechaniczne: | dobry |
| elektryzować: | bardzo dobrze |
| dip cynowania: | bardzo dobrze |
Informacje dot. produktu "Mosiądz Flach CW614N M sporządzony"
Dostarczamy pręty mosiężne w różnych rodzajach i wymiarach na życzenie również wykonujemy usługi cięcia na kawałki. Oferujemy rury okrągłe i sześciokątne. Material o kolorze zlotym charakteryzuje sie wysoka poddatnoscia na skrawanie i giecie.
-Mosiądz Płaskie (CW614N)-Mosiądz Okrągłe(CW614N, CW710R)
-Mosiądz Rury okrągłe(CW508L, CW614N)
-Mosiądz Sześciokątne (CW614N, CW710R)
-Mosiądz Kwadratowe (CW614N)
-Mosiądz Kątowniki (CW620N)
Mosiadz jest twardszy niz miedz, ale nie tak twardy, jak braz. Jest szczególnie wykorzystywany w obszarach, które wymagaja zarówno wysokiej stabilnosci mechanicznej jak i przewodnosci elektrycznej.