Kupfer Blachy CW004A R240, 1 x 1000 x 2000mm
| Numer produktu: | 1105200001 |
| Waga: | 18,08kg |
| Grubość: | 1mm |
| Szerokość: | 1 000mm |
| Długość: | 2 000mm |
| Utwardzenie: | R240 |
| Norma: | EN 13599 |
| Norma Europejska: | CW004A |
| Stop / Gatunek: | Cu-ETP |
| Stop DIN: | ECu57 |
| skrawalność: | nie nadaje się |
| stampaggio a caldo: | dobry |
| na zimno: | bardzo dobrze |
| polerowanie mechaniczne: | dobry |
| elektryzować: | bardzo dobrze |
| dip cynowania: | bardzo dobrze |
Informacje dot. produktu "Kupfer Blachy CW004A R240"
Mogą Państwo u nas zamówić blachy i płyty miedziane o różnych grubościach, formatach i gatunkach.