Miedź Blachy CW021A, 5 x 1500 x 3000mm
| Numer produktu: | 1602900001 |
| Waga: | 203,4kg |
| Grubość: | 5mm |
| Szerokość: | 1 500mm |
| Długość: | 3 000mm |
| Norma Europejska: | CW021A |
| Stop / Gatunek: | Cu-HCP |
| Stop DIN: | SE-Cu |
| skrawalność: | nie nadaje się |
| stampaggio a caldo: | dobry |
| na zimno: | bardzo dobrze |
| polerowanie mechaniczne: | dobry |
| elektryzować: | bardzo dobrze |
| dip cynowania: | bardzo dobrze |
Informacje dot. produktu "Miedź Blachy CW021A"
Mogą Państwo u nas zamówić blachy i płyty miedziane o różnych grubościach, formatach i gatunkach.