Miedź Blachy CW024A R240, 0.6 x 1000 x 2000mm
| Numer produktu: | 1109600001 |
| Waga: | 10,848kg |
| Grubość: | 0,6mm |
| Szerokość: | 1 000mm |
| Długość: | 2 000mm |
| Utwardzenie: | R240 für Bedachung |
| Norma: | EN 1172 |
| Norma Europejska: | CW024A |
| Stop / Gatunek: | Cu-DHP |
| Stop DIN: | SF-Cu |
| skrawalność: | nie nadaje się |
| stampaggio a caldo: | dobry |
| na zimno: | bardzo dobrze |
| polerowanie mechaniczne: | dobry |
| elektryzować: | bardzo dobrze |
| dip cynowania: | bardzo dobrze |
Informacje dot. produktu "Miedź Blachy CW024A R240"
Mogą Państwo u nas zamówić blachy i płyty miedziane o różnych grubościach, formatach i gatunkach.