Miedź Płyty CW021A Jak walcowane, 35 x 1020 x 3020mm
| Numer produktu: | 1100400001 |
| Waga: | 1 023,155kg |
| Grubość: | 35mm |
| Szerokość: | 1 020mm |
| Długość: | 3 020mm |
| Utwardzenie: | walzhart EN 13599 |
| Norma Europejska: | CW021A |
| Stop / Gatunek: | Cu-HCP |
| Stop DIN: | SE-Cu |
| skrawalność: | nie nadaje się |
| stampaggio a caldo: | dobry |
| na zimno: | bardzo dobrze |
| polerowanie mechaniczne: | dobry |
| elektryzować: | bardzo dobrze |
| dip cynowania: | bardzo dobrze |
Informacje dot. produktu "Miedź Płyty CW021A Jak walcowane"
Mogą Państwo u nas zamówić blachy i płyty miedziane o różnych grubościach, formatach i gatunkach.