Miedź Kwadratowe CW004A M tłoczony, 70 x 70 x 4000mm
| Numer produktu: | 2251200001 |
| Waga: | 176,4kg |
| Szerokość: | 70mm |
| Wysokość: | 70mm |
| Długość: | 4 000mm |
| Utwardzenie: | M gepresst |
| Norma Europejska: | CW004A |
| Stop / Gatunek: | Cu-ETP |
| Stop DIN: | ECu57 |
| skrawalność: | nie nadaje się |
| stampaggio a caldo: | dobry |
| na zimno: | bardzo dobrze |
| polerowanie mechaniczne: | dobry |
| elektryzować: | bardzo dobrze |
| dip cynowania: | bardzo dobrze |
Informacje dot. produktu "Miedź Kwadratowe CW004A M tłoczony"
W naszej ofercie miedzi znajdą Państwo pręty okrągłe, kwadratowe i płaskie . Rury miedziane dostępne w różnych wymiarach. Miedz posiada doskonala przewodnosc ciepla i energii elektrycznej.Ten miekki metal równiez bardzo dobrze sie formuje. Nadaje sie do spawania i wykazuje odpornosc na korozje. Posiada równiez wlasciwosci antybakteryjne.