Miedź Okrągłe CW004A D, 8 x 4000mm
| Numer produktu: | 2100600001 |
| Waga: | 1,809kg |
| Wymiar | 8mm |
| Długość: | 4 000mm |
| Utwardzenie: | D |
| Norma: | EN 13601 |
| Norma Europejska: | CW004A |
| Stop / Gatunek: | Cu-ETP |
| Stop DIN: | ECu57 |
| skrawalność: | nie nadaje się |
| stampaggio a caldo: | dobry |
| na zimno: | bardzo dobrze |
| polerowanie mechaniczne: | dobry |
| elektryzować: | bardzo dobrze |
| dip cynowania: | bardzo dobrze |
Informacje dot. produktu "Miedź Okrągłe CW004A D"
W naszej ofercie miedzi znajdą Państwo pręty okrągłe, kwadratowe i płaskie . Rury miedziane dostępne w różnych wymiarach. Miedz posiada doskonala przewodnosc ciepla i energii elektrycznej.Ten miekki metal równiez bardzo dobrze sie formuje. Nadaje sie do spawania i wykazuje odpornosc na korozje. Posiada równiez wlasciwosci antybakteryjne.