Alu Płyty odlewane– obustronnie frezowane EN AW-5083, 10 x 1570 x 3050mm
| Numer produktu: | 1080300009 |
| Waga: | 129,768kg |
| Grubość: | 10mm |
| Szerokość: | 1 570mm |
| Długość: | 3 050mm |
| Norma Europejska: | EN AW-5083 |
| Stop / Gatunek: | Al Mg4,5Mn0,7 |
| Stop DIN: | Al Mg4,5Mn |
| dekoracyjna jakość: | dość |
| twarde anodowanie: | dobry |
| spoina: | dobry |
| Odporność na warunki atmosferyczne: | bardzo dobrze |
| Odporność na wodę morską: | bardzo dobrze |
| skrawalność: | dość |
| kolor: | brązowy |
Informacje dot. produktu "Alu Płyty odlewane– obustronnie frezowane EN AW-5083"
Nasze aluminiowe płyty odlewane ze stopu EN AW-5083 (AL Mg 4,5 Mn) wyróżniają się wyjątkowo małym stopniem naprężeń. AMCO produkuje płyty odlewane o różnych grubościach i wymiarach na najnowocześniejszych urządzeniach. Dzięki homogenizacji blokow odlewanych osiągana jest doskonała struktura. Z tego względu produkt nadaje się szczególnie do wytwarzania elementów wymagających skomplikowanego skrawania w budowie narzędzi, form i modeli.(EN AW-5083)